Siedlce: Policja zatrzymała czworo poszukiwanych

2022-09-28 12:10
Policja
Autor: fot. Atchiwum

We wtorek (27 września) czworo mieszkańców Siedlec zostało zatrzymanych przez policjantów, wszyscy byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Siedlcach.

- Wywiadowcy na bieżąco monitorują listy osób poszukiwanych przez sądy. Poza wizytami w miejscu zamieszkania sprawdzane są inne miejsca gdzie mogą przebywać . Zdarzają się również przypadkowe spotkania na terenie miasta. Tak też było 27 września. Jednego z poszukiwanych mężczyzn w trakcie patrolowania miasta zobaczyli na ulicy, a kolejnego w bramie jednej z kamienic. Służbę zakończyli z wynikiem trzech zatrzymanych mężczyzn w wieku od 38 do 61 lat oraz 60-letniej kobiety. Wszyscy mieli na swym koncie niezapłacone grzywny, nawet po kilka tysięcy złotych. Zostali przekazani do Zakładu Karnego. Najdłużej w zakładzie karnym pozostanie 60- latka, która spędzi tam 100 dni - informuje nadkom. Agnieszka Świerczewska z KMP w Siedlcach.

Jeśli skazany nie zapłacił grzywny , to sąd może tę karę zamienić na prace społeczne albo na karę pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE