Przyszłość subregionu siedleckiego z Funduszami Europejskimi

2022-11-21 8:00
mazovia
Autor: Materiały prasowe

W poniedziałek, 28 listopada odbędzie się konferencja online pod hasłem: „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi”, podczas której podsumujemy efekty dofinansowania z Unii Europejskiej oraz dowiemy się o możliwościach wsparcia w ramach nowego programu.

Na konferencji wystąpią przedstawiciele organizatorów: Zarządu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, a także beneficjenci funduszy europejskich, którzy prowadzą projekty na terenie subregionu siedleckiego. Będziemy mieli możliwość poznać efekty inwestycji zrealizowanych przez samorządy, przedsiębiorców, instytucje kultury czy placówki medyczne w Siedlcach i okolicach.

Ważnym punktem wydarzenia będzie też informacja na temat możliwości dofinansowania projektów w ramach nowego programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Transmisję online będzie można obejrzeć od godz. 10.00 na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na profilach Fundusze Europejskie dla Mazowsza w serwisie społecznościowym Facebook i na kanale YouTube.

Wydarzenie jest częścią cyklu 8 konferencji regionalnych odbywających się w listopadzie we wszystkich subregionach Mazowsza: płockim, ciechanowskim, radomskim, ostrołęckim, siedleckim, warszawskim wschodnim, warszawskim zachodnim i żyrardowskim.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem funduszedlamazowsza.eu

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE