„Powiat Siedlecki w obiektywie”. Autorzy najlepszych zdjęć dostaną bardzo atrakcyjne nagrody

2021-06-15 19:24
aparat
Autor: fot. pixaby

Dla amatorów i profesjonalistów. Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego organizuje konkurs fotograficzny „Powiat Siedlecki w obiektywie”. Warto wybrać się na wycieczkę po lokalnych gminach i uwiecznić na zdjęciach ciekawe miejsca.

Tych w powiecie siedleckim nie brakuje. - Cel to tak naprawdę zachęcenie do turystyki, do odkrywania gmin powiatu siedleckiego i uwiecznienia ich na fotografii, chcemy zachęcić mieszkańców, żeby wybrali się na wycieczkę rowerową, pieszą samochodową, żeby odkryli fajne, ciekawe miejsca i sfotografowali je, a zdjęcia wysłali do nas - mówi Sylwia Kacprzak z Fundacji Ultramaratonu Nadbużańskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: konkurs@fundacjaumn.pl. Termin upływa 20 czerwca. - Tematyka konkursu to kultura i przyroda powiatu siedleckiego, każda osoba pełnoletnia może wziąć w nim udział, może to być fotograf amator, może to być fotograf profesjonalny, jedna osoba może zgłosić aż 5 własnych fotografii - wyjaśnia Sylwia Kacprzak.

plakat_ultramaraton
Autor: Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie prace oraz przyzna 25 wyróżnień. Wszystkie nagrodzone zdjęcia zostaną wydrukowane, oprawione i zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. I miejsce – 750 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 250 zł.

Przygotowania do otwarcia Centrum Symulacji Medycznych UPH