Muzyczne Trio siedleckich artystów zagra na otwartej scenie Cafe Fryderyk

2021-11-17 8:43

Choć znają się i lubią od dawna, to wspólnie, jako Muzyczne Trio, zaprezentują swoje talenty po raz pierwszy. Na otwartej scenie Cafe Fryderyk wystąpi troje zdolnych młodych siedleckich artystów. Na koncert, który odbędzie się w czwartek, 18 listopada, o godz. 18.00, zapraszają wszystkich siedlczan. Wstęp wolny!

Zuzanna Kamecka, Damian Kryński i Damian Ratuski to trójka przyjaciół, która zna się i lubi od lat. W tym składzie wystąpią jednak po raz pierwszy, specjalnie dla gości prowadzonej przez podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej Cafe Fryderyk. Zaserwują nam prawdziwą muzyczną ucztę. Serdecznie zapraszam! A korzystając z okazji, przypominam, że każda osoba, której coś w duszy gra i chciałaby się tym podzielić z innymi, może wystąpić na naszej otwartej scenie. Niezależnie od tego, co robi (śpiewa, gra, pisze, maluje itp.) może bezpłatnie wystąpić na naszej scenie, zapraszamy! – mówi Anna Jancy-Drygiel, manager kawiarni.

Damian Ratuski – to uczeń ostatniego roku wokalistyki estradowej Zespołu Państwowych Szkół Muzyczny imienia Fryderyka Chopina w Warszawie. Z zawodu jest inżynierem automatyki i robotyki, a prywatnie laureatem wielu konkursów muzycznych.

Damian Kryński – jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Siedlcach, w klasie fortepianu. Z zawodu – magister informatyki. On także zdobywał nagrody w wielu konkursach muzycznych jako pianista, akompaniator, aranżer oraz kompozytor.

Zuzanna Kamecka – to absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Siedlcach, w klasie gitary klasycznej, a także absolwentka Realizacji Dźwięku i laureatka wielu konkursów wokalnych. Aktualnie pracuje jako nauczycielka gitary.

Na otwartej scenie Cafe Fryderyk młodzi artyści wykonają wspólnie polskie piosenki z dawnych lat, z repertuaru: Hanki Ordonówny, Ludmiły Jakubczak, Wojciecha Młynarskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego i nie tylko.

Przypomnę, że na koncert, który odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00 wstęp jest wolny.

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE