MOTOSERCE i 13. Zakończenie Sezonu Motocyklowego w Siedlcach już 24 września!

i

Autor: fot. FMB Siedlce, Moto Siedlce

MOTOSERCE i 13. Zakończenie Sezonu Motocyklowego w Siedlcach już 24 września!

2022-09-18 16:27

Klub Motocyklowy Free Motor Bikers Siedlce i ekipa Moto Siedlce zapraszają mieszkańców miasta i regionu na imprezę z okazji 13. Zakończenia Sezonu Motocyklowego, połączoną z ogólnopolską akcją krwiodawstwa MOTOSERCE. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 września, w godz. 10.00-14.00 na placu gen. W. Sikorskiego w Siedlcach.

– W imieniu całego Klubu zapraszam na 13. Zakończenie Sezonu Motocyklowego, które zostało w tym roku połączone z akcją MOTOSERCE. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 września na placu gen. W. Sikorskiego w Siedlcach. Do dyspozycji uczestników od godz. 10.00 do 14.00 będzie mobilny ambulans do poboru krwi. Będziemy w nim zbierać krew na potrzeby szpitali dziecięcych w Polsce. Oprócz tego, odbędzie się także Parada Motocyklowa i koncert zespołu Some Goorsi. Dla każdego krwiodawcy przewidziane są drobne upominki. Odbędzie się też losowanie voucherów do wykorzystania w sklepie motocyklowym. Zachęcam wszystkich mieszkańców Siedlec do uczestnictwa w wydarzeniu, bo zależy nam na tym, by zebrać jak największą ilość krwi – mówi Marcin Krasuski z Klubu Motocyklowego Free Motor Bikers Siedlce.

Podczas akcji MOTOSERCE motocyklistom zrzeszonym w Polskim Kongresie Klubów Motocyklowych udało się zebrać 35 tys. litrów krwi, co jest ewenementem na skalę światową w ilości pozyskanych płytek krwi. Organizatorzy akcji liczą na to, że ten rekord uda się powiększyć, a ilość krwi zebranej w Siedlcach będzie znacząca!

MOTOSERCE i 13. Zakończenie Sezonu Motocyklowego w Siedlcach już 24 września!

i

Autor: fot. FMB Siedlce, Moto Siedlce
Akcja "Bezpieczny Przejazd" w Koszewnicy - symulacja wypadku przy przejeździe kolejowo-drogowym
Sonda
Czy Bartosz Zmarzlik to najwybitniejszy polski żużlowiec w historii?