Łuków: Bójka na parkingu, nie żyje 35-latek

2022-12-27 14:46
W czasie policyjnej interwencji w Radymnie zmarł 42-latek. Sprawę bada prokuratura
Autor: Pixabay

Do tragedii doszło w święta w Łukowie. Na jednym z osiedlowych parkingów na terenie miasta wywiązała się bójka. W wyniku pobicia zmarł 35-letni mężczyzna.

- W nocy z 24/25 grudnia na jednym z parkingów na terenie Łukowa doszło do zdarzenia w wyniku którego 35-letni mieszkaniec Łukowa poniósł śmierć – mówi mł. aspirant Maciej Zdunek z KPP w Łukowie. - Na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci oraz załoga ratownictwa medycznego. Prokuratura Rejonowa w Łukowie prowadzi śledztwo, na ten moment w kierunku artykułu 156 par. 3 Kodeksu Karnego czyli spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w wyniku którego nastąpiła śmierć człowieka – dodaje.

Wszystkie szczegóły tego zdarzenia badane są obecnie przez prokuraturę. Jak udało się nam ustalić w związku ze śmiertelnym pobiciem zatrzymano młodego mężczyznę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE