pijani

i

Autor: fot. pixabay.com

Jeden leżał na poboczu, drugi spał na tylnej kanapie - obaj mieli po 2,5 promila

2023-03-10 14:16

Do dwóch kompletnie pijanych mężczyzn interweniował patrol łosickiej drogówki. 46-latek i jego 49 - letni kompan nie byli w stanie wytłumaczyć w jaki sposób znaleźli się na drodze w takim stanie. Obaj mieli po ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej 49-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Dyżurny łosickiej policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze w miejscowości Horoszki Duże leży mężczyzna. Na miejsce wysłany został patrol ruchu drogowego. Policjanci zastali leżącego na poboczu drogi 46-letniego mężczyznę. Obok tego miejsca stał zaparkowany samochód osobowy, w środku którego na tylnym siedzeniu leżał drugi mężczyzna, 49 - letni mieszkaniec gminy Kornica. Obaj panowie znajdowali się pod znacznym wpływem alkoholu, wyniki badań wykazały ponad 2,5 promila. Żaden z nich nie był w stanie wytłumaczyć, w jaki sposób znaleźli się na drodze. Obaj wykazywali bardzo duże zdenerwowanie. To wzmogło czujność i wzbudziło pewne podejrzenia funkcjonariuszy. Chwilę później po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach okazało się, że pasażer 49-letni mieszkaniec gminy Kornica jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do obycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przewieziony do policyjnego aresztu. Niebawem 49- latek trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną kare 5 miesięcy więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE