I Lawendowy Piknik odbędzie się w Purzecu pod Siedlcami. Wstęp wolny!

2022-07-29 6:36
I Lawendowy Piknik odbędzie się w Purzecu pod Siedlcami. Wstęp wolny!
Autor: fot. Lawendowe Oczko

Przed nami impreza, która przypadnie do gustu fanom obcowania z naturą. Lawendowy Piknik – to otwarte wydarzenie, które w niedzielę 7 sierpnia po raz pierwszy odbędzie się w Purzecu pod Siedlcami. Odpoczynek wśród kwiatów lawendy, godzinna sesja jogi, warsztaty tworzenia mydełek z lawendą i plecenia makramowych kwietników, zabawy i dmuchańce dla dzieci, a także spotkanie z alpakami i muzyka na żywo – to wciąż tylko część z zaplanowanych przez organizatorów atrakcji.

– Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „I Lawendowy Piknik – odpocznij wśród lawendy” w pierwszą niedzielę sierpnia (7 sierpnia 2022 roku). Wydarzenie miało odbyć się 31 lipca, ale ze względu na zapowiadaną burzową pogodę, przenosimy je na kolejny weekend. Odbędzie się na naszej plantacji Lawendowe Oczko, znajdującej się w miejscowości Purzec we wschodniej części Mazowsza, zaledwie 10 min drogi samochodem od centrum Siedlec. Oficjalne rozpoczęcie – w samo południe, jednak już o 11:00 zaplanowaliśmy godzinną sesję jogi z Jolantą Kalinowską – to wyjątkowa szansa na jeszcze głębsze połączenie z naturą. Przygotowujemy również szereg warsztatów, a w ich trakcie wykonamy wspólnie lawendowe mydełka oraz fusetki! To jednak nie wszystko: pod okiem Uli z „Czas na sznurek” zapleciemy przepiękne makramowe kwietniki! – mówi Paulina Stańczuk, organizatorka imprezy.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na limit osób, na niektóre zajęcia trzeba się jednak wcześniej zapisać. Można to zrobić poprzez rejestrację w serwisie Evenea: https://app.evenea.pl/event/1lawendowy-piknik/. Podczas Lawendowego Pikniku nie zabraknie też różnego rodzaju atrakcji dla rodzin z dziećmi, a także koncertów na żywo.

– Chcemy oprowadzić Was po naszej plantacji, więc możecie już zacząć spisywać te wszystkie trudne i nurtujące Was pytania! Dla młodszej części naszych Gości zaplanowaliśmy szereg zabaw z „Niezła Heca”, dmuchańce oraz Lawendowe Bingo! Odwiedzą nas też przesłodkie alpaki z Kolonii Alpak. Dzień umili nam swoim występem wokalnym Lena Ornowska – uczestniczka V edycji The Voice Kids. Przy tak wielu atrakcjach nie mogło zabraknąć specjalnej strefy relaksu z leżaczkami, kocykami, lawendowymi lodami, ciasteczkami i lemoniadą. O oprawę muzyczną zadba DJ Mathej. Serdecznie zapraszamy – mówi Sławomir Stańczuk, właściciel plantacji Lawendowe Oczko.

Na zakończenie imprezy – nie lada gratka dla fanów robienia zdjęć! 7 sierpnia od godziny 16:00 lawendowe pole zostanie bezpłatnie udostępnione do sesji zdjęciowych. To ostatnia okazja do ich wykonania, ponieważ 8 sierpnia rozpoczynają się na plantacji lawendowe zbiory.

Sonda
Gdzie najlepiej spędzić wakacje w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE