Zjechał swoim BMW… po schodach. Był pod wpływem alkoholu

2022-12-29 15:20

Do tego niecodziennego wydarzenie doszło wczoraj w rejonie rynku w Krośnie. To właśnie tam 56-letni kierowca zjechał swoim BMW po schodach wzdłuż ul. Blich, po czym - jak gdyby nigdy nic - włączył się do ruchu na ul. Legionów i odjechał.

56-latek podczas niecodziennego zjazdu omal nie potrącił przechodnia, który używał schodów w bardziej tradycyjny sposób. Mężczyzna na widok BMW zaalarmował policję, przekazując od razu numery rejestracyjne samochodu. Mundurowi szybko ustalili, że za kierownicą BMW siedział 56-letni krośnianin.

– Niedługo po tym, mężczyzna został zatrzymany na terenie jednej z prywatnych posesji w Krośnie i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie – informują policjanci z Krosna.

Bez prawka i przeglądu

W dodatku ustalono, że mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia, a jego samochód nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu. – Trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego niecodziennego zdarzenia – tłumaczą mundurowi z Krosna.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE