Zderzenie dwóch ciężarówek na krajowej 19 w Domaradzu. Utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]

2021-04-22 8:15

Po zderzeniu dwóch tirów w czwartek rano w Domaradzu nieprzejezdna jest droga krajowa nr 19. Jedna osoba została ranna – przekazał PAP Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Utrudnienia na drodze mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Zderzenie tirów na krajowej 19 miało miejsce dziś rano w miejscowości Domaradz na Podkarpaciu. Droga jest tymczasowo nieprzejezdna. Bartosz Wilk z zespołu prasowej podkarpackiej policji dodał, że ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego volvo zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym dafem. Jedna osoba została ranna.

Jak mówi dalej na krajowej 19 oba pasy ruchu w miejscu wypadku są zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 9.30

Aktualizacja

- Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała znaczne uszkodzenia naczepy i nawóz azotowy, który przewoził kierowca dafa rozsypał się na jezdni – wyjawił PAP Bartosz Wilk.

W zdarzeniu ranny został kierowca volvo, który został przetransportowany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi, jechali sami.

Przez ponad dwie godziny dk 19 była w miejscu wypadku całkowicie zablokowana. Po godz. 9 ruch został przywrócony i odbywa się wahadłowo

Rzeszowscy licealiści zachęcają do badań profilaktycznych
Sonda
Czy nauczanie hybrydowe to dobre rozwiązanie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE