Zbierz firmę i idź na zawody. Ruszyły zapisy na Biznesowy Turniej w Rzeszowie

2022-10-06 16:25
Zbierz firmę i idź na zawody. Ruszyły zapisy na Biznesowy Turniej w Rzeszowie
Autor: Pixabay

Już 29 października na Hali Zelwerowicza przy Uniwersytecie Rzeszowskim wystartuje turniej piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Piłkarskie zmagania organizowane są dla firmowych drużyn, czyli ekip, które na co dzień ze sobą współpracują.

Biznesowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa organizowany jest specjalnie dla drużyn firmowych. To doskonała okazja do integracji środowiska biznesowego. Turniej startuje już 29 października w hali Zelwerowicza przy Uniwersytecie Rzeszowskim. W zawodach udział weźmie kilkanaście zespołów.

Szymon Bieniuk wie, kto powinien zagrać jego mamę w filmie!

Zasady turnieju

W pierwszej fazie meczu zespoły podzielone zostaną na grupy. Później drużyny rozpoczną rywalizację w systemie pucharowym. Każdy zespół zagra ze sobą co najmniej 4 mecze. Uczestnicy zagrają w zmaganiach „5 vs 5” na pełnych zasadach piłki nożnej, przy profesjonalnych sędziach i obsłudze technicznej. Rozpoczęcie pierwszego meczu planowane jest na godzinę 9:00. Każdy mecz potrwa 12 minut.

Na turniej można się zgłosić przez adres mail biuro@mpsgroup.pl. Po wszystkie niezbędne informacje znajdziecie też pod numerem: 600-24-12-00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE