Wiesz, że te znane marki pochodzą z Podkarpacia? Można się zdziwić!

2020-01-21 11:53
Znane marki z Podkarpacia
Autor: kolaż

Podkarpacie nie od dziś z lotnictwa słynie. Można tu jednak znaleźć inne, nie tylko z taką branżą związane, marki, o których jest głośno poza naszym regionem, a także i na całym świecie.

Zastanawialiście się kiedyś, z jakich firm i marek Podkarpacie może być dumne? Mamy tu na myśli nie oddziały zagranicznych gignatów, których w naszym regionie wciąż przybywa - wszak nie jest tajemnicą, że przedsiębiorcy z dużym kapitałem chętnie wybierają Rzeszów i okolice, jako miejsce, gdzie mogą się rozwijać.

Czy są jednak marki, które powstały bezpośrednio na naszej ziemi, nie są związane z lotnictwem, bo to właśnie z Doliną Lotniczą, Podkarpacie kojarzy się najbardziej, a dzięki nim mamy powody do dumy? Czy zastanawiacie się sięgając po dane produkty w czasie zakupów, gdzie je wyprodukowano?

Postanowiliśmy sprawdzić jakie duże, powszechnie kojarzone i lubiane marki pochodzą Podkarpacia właśnie. Okazuje się, że robi się tu modne świece, buty, kosmetyki i nie tylko. Więcej szczegółów znajdziecie w galerii poniżej.

Jeśli o jakiejś znanej marce zapomnieliśmy, liczymy na Wasze sugestie. Możecie do nas pisać na przykład na adres sindycka@grupazpr.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE