Wiesz, co może stać się w kolejnym sezonie „Watahy”? Możesz wygrać konkurs!

2022-07-13 15:20
Wataha
Autor: HBO Wataha

Autorzy najciekawszych pomysłów na kontynuację serialu "Wataha" wezmą udział w wycieczce śladami serialu, która organizowana jest wraz ze Strażą Graniczną i Nadleśnictwem Stuposiany. Wycieczka odbędzie się 29 lipca i wyruszy z Ustrzyk Dolnych.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w gronie laureatów? Przede wszystkim wymyślić, co mogłoby się wydarzyć w kolejny, czwartym sezonie serialu „Wataha”. Następnie należy opisać swój pomysł w formularzu, który trzeba wysłać do niedzieli 17 lipca na adres office@podkarpackiefilm.pl.

Formularz znajdziecie TUTAJ. 

Niepowtarzalna wycieczka śladami serialu

Radzimy wymyślić coś spektakularnego, bo nagrodzonych zostanie tylko ośmiu autorów najciekawszych pomysłów na fabułę 4 sezonu "Watahy".

- I to oni wezmą udział (wraz z wybraną przez siebie osobą towarzyszącą), w jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej wycieczce śladami serialu – czytamy na Facebooku Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie.

Wycieczka wytaruje 29 lipca z Ustrzyk Dolnych. Organizator zapewnia transport podczas wycieczki, oprowadzanie oraz wyżywienie.

Pierwsza Zmiana VOX FM szuka prezentu dla Marcina Millera w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE