Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Rzeszowie. O której godzinie i gdzie zaparkuje konwój?

2022-12-12 9:23
Ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Rzeszowa!
Autor: pexels

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Rzeszowie zaparkuje na rzeszowskim Rynku już w poniedziałek 12 grudnia. Poznaliśmy godzinę i kilka atrakcji, które będą towarzyszyć świątecznemu konwojowi. Przypominamy, że Rzeszów to dodatkowe miasto na trasie świątecznej ciężarówki. W naszym mieście pojawi się, dzięki wygranej w głosowaniu!

Już dzisiaj (poniedziałek 12 grudnia) na Rynku w Rzeszowie pojawi się świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Początek o godzinie 15.00. Jakie atrakcje będą towarzyszyć świętemu? - Wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, pokój Świętego Mikołaja (czyli instagramowa przestrzeń w której będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na pamiątkę), minikonkursy z nagrodami czy fotobudka 360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion! To będzie również świetna okazja na to, aby poznać historię świątecznej muzyki rozrywkowej! Na odwiedzających przygotowaliśmy także puszki Coca-Cola – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Rzeszów dodatkowym miastem na mapie świątecznej ciężarówki Coca-Coli

Coca-Cola Polska potwierdziła, że dodatkowym miastem na trasie świątecznej ciężarówki będzie Rzeszów. Przypomnijmy, że wyłonienie ostatniego przystanku odbyło w wyniku głosowania w aplikacji Coca-Coli. Tam, na swoje miasto można było oddać maksymalnie 5 głosów. Wygrywała kandydatura, która jako pierwsza zdobyła 50 tys. głosów, albo miała ich najwięcej do 28 listopada do godziny 10.00. W poniedziałek okazało się, że to właśnie Rzeszów ma ich najwięcej, bo 7,1 tys. Firma przekazała za pośrednictwem social mediów kiedy możemy spodziewać się świątecznej ciężarówki w Rzeszowie.

- Zadecydowaliście – dzięki głosom w aplikacji Coca-Cola – że do świątecznej trasy dołączy ... RZESZÓW! To właśnie tam przyjedzie nasza kultowa ciężarówka już 12 grudnia! Niebawem podamy więcej szczegółów co do lokalizacji wydarzenia – czytamy we wpisie na Facebooku.

Rzeszów wygrał głosowanie na dodatkowe miasto

Rzeszów, żeby znaleźć się na trasie świątecznej ciężarówki Coca-Coli musiał wygrać głosowanie na dodatkowe miasto. To się udało, zdobywając ponad 7 tys. głosów. Jak wypadły inne miasta?

  • Inowrocław - 5,6 tys. głosów,
  • Włocławek – 2 tys. głosów,
  • Łowicz – 1,8 tys. głosów,
  • Gorzów Wielkopolski – 1,6 tys. głosów,
  • Nysa – 1,6 tys. głosów,
  • Koszalin – 1,5 tys. głosów,
  • Sieradz – 1,1 tys. głosów,
  • Dzierżoniów – 1,1 tys. głosów,
  • Sławno – 1 tys. głosów.
Pierwszy śnieg w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE