W weekend spore utrudnienia w Rzeszowie. Te ulice będą zamknięte [LISTA]

2022-09-30 16:30
W weekend spore utrudnienia w Rzeszowie. Te ulice będą zamknięte
Autor: Archiwum Run Rzeszów

W najbliższy weekend w Rzeszowie odbędą się dwie imprezy biegowe. W sobotę wystartuje 7. Bieg o puchar Pratt&Whitney. W niedzielę przeprowadzony zostanie 10. Maraton Rzeszowski. Trasy biegów przebiegają ulicami Rzeszowa, które zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte. Których ulic lepiej unikać, aby nie stać w korku?

W sobotę 1 października w Rzeszowie odbędzie się 7. Bieg o puchar Pratt&Whitney. Trasa zaplanowanego biegu przebiegać będzie ulicami miasta. Zawodnicy wystartują o godz. 12, z rzeszowskiego Rynku.

Dalej pobiegną ulicami: Kościuszki, Placem Farnym, ulicą Sokoła, Jana III Sobieskiego, Targową (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), Al. J. Piłsudskiego (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), Grunwaldzką (częściowo zamknięta na odcinku od Al. Piłsudskiego do ul. Jana III Sobieskiego), ul. Jana III Sobieskiego, ul. Sokoła, Moniuszki, Zygmuntowską (częściowo zamknięta do skrzyżowania z ul. Jagiellońską), 

Następnie: Jagiellońską (częściowo zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Zygmuntowską do ul. 3-go Maja), ul. 3-go Maja, Al. Lubomirskich, ul.Szopena i Kilara, które będą częściowo zamknięte, Podpromie do Bulwarów nad Wisłokiem, bulwarami do Olszynek nad Wisłokiem, ul. Szopena (częściowo zamknięta), ul. Słowackiego do mety na Rynku.

Z wymienionych ulic całkowicie zamknięte będą: Kościuszki, Placem Farnym, Sokoła, Jana III Sobieskiego, Moniuszki, Zygmuntowska, Jagiellońska, Al. Lubomirskich, Podpromie i Słowackiego.

- Zamkniecie ulic planowane jest od godz. 11 do 13.30 – informuje policja.

Wyrok w głośnej sprawie rzeszowskiego lekarza Jacka Huka

W niedzielę 10. Maraton Rzeszowski. Jakie utrudnienia?

W niedziele na ulice Rzeszowa wybiegną maratończycy. Trasa 10. Maratonu Rzeszowskiego zacznie się na Rynku skąd o godz. 9.30 wystartują zawodnicy.

Następnie zawodnicy pobiegną ulicami: Kościuszki, Placem Farnym, ulicą Sokoła, Jana III Sobieskiego, Targową (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), Al. J. Piłsudskiego (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), Cieplińskiego (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), rondem Żołnierzy Wyklętych, Zygmuntowską (częściowo zamknięta do skrzyżowania z ul. Jagiellońską), Jagiellońską (częściowo zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Zygmuntowską do ul. 3-go Maja), ul. 3-go Maja, Al. Lubomirskich, ul. Szopena (częściowo zamknięta do Pl. Śreniawitów), Placem Śreniawitów ( częściowo zamknięta, prawy pas ruchu zgodnie z kierunkiem jazdy do ul. Dąbrowskiego).

Dalej: ul. Dąbrowskiego (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), Al. Powstańców Warszawy (lewym pasem przeciwnie do kierunku jazdy), ul. Hetmańską (częściowo zamknięta od Al. Powstańców Warszawy do ul. Bulwarowej), ul. Bulwarowa, Bulwarami nad Wisłokiem (w kierunku Lisiej Góry do ul. Jarowej, a następnie od ul. Jarowej do do Mostu Lwowskiego), kładka rowerowa przy Moście Lwowskim) Bulwarami Nad Wisłokiem do Mostu Naruszewicza gdzie zawodnicy zawrócą i bulwarami wrócą do Mostu Lwowskiego, który przebiegną chodnikiem i skręcą na Bulwary nad Wisłokiem. Dalej przez Olszynki nad Wisłokiem do ul. Szopena, która zostanie częściowo zamknięta, ul. Słowackiego do Rynku. Tam zawodnicy zrobią pętle i przebiegną trasę jeszcze raz.

Te ulice zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu: Kościuszki, Placem Farnym, ulicą Sokoła, Jana III Sobieskiego, rondo Żołnierzy Wyklętych, Al. Lubomirskich, ul. Bulwarowa, od ul. Jarowej do Mostu Lwowskiego, kładka rowerowa przy Moście Lwowskim, ul. Słowackiego.

Zamkniecie ulic planowane jest od godz. 8 do 16.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE