W samochodzie miał mefedron i marihuanę. Grozi mu do 10 lat więzienia

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

W samochodzie miał mefedron i marihuanę. Grozi mu do 10 lat więzienia

2023-04-02 12:33

Do 10 lat więzienia – tyle grozi mieszkańcowi Gorzyc w powiecie tarnobrzeskim, u którego policja znalazła znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna miał je w samochodzie i w mieszkaniu. Został już zatrzymany, usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Policja zatrzymała dilera

Jak poinformowała w niedzielę, 2 kwietnia oficer prasowa tarnobrzeskiej policji podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, policjanci z Gorzyc, pełniący służbę patrolową w miejscowości Orliska, zauważyli zaparkowane w pobliżu wału rzeki Łęg osobowe bmw.

Mężczyzna, który wysiadał z pojazdu, na widok oznakowanego radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną. Podczas legitymowania okazało się, że 26-letni mieszkaniec Gorzyc ma przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym – przekazała oficer prasowa tarnobrzeskiej policji podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Dodała, że podczas przeszukania mężczyzny i jego samochodu funkcjonariusze znaleźli 139 g suszu roślinnego.

Były to konopie inne niż włókniste, a także wagę elektroniczną oraz blisko 256 g środków odurzających w postaci mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań – przekazała rzeczniczka.

Kolejne środki odurzające śledczy znaleźli też w miejscu zamieszkania 26-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego miesięczny areszt.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – wskazała funkcjonariuszka.

Jarmark Wielkanocny w Krakowie

QUIZ. Pułapki językowe gorsze niż obciach towarzyski! 9/12 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 12
Który zwrot grzecznościowy jest poprawny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE