W powiecie brzozowskim posypały się wysokie mandaty. Piraci drogowi stracili prawo jazdy

2022-09-22 16:00
W powiecie brzozowskim jednego dnia posypały się wysokie mandaty. Piraci drogowi stracili prawo jazdy
Autor: KWP Rzeszów

2,5 tys. zł i 15 punktów karnych. Tak, przez policjantów z sanockiej drogówki, został nagrodzony 38-letni kierowca. Mężczyzna jadąc przez Blizne pod Brzozowem w terenie zabudowanym miał na liczniku prawie 144 km/h. Niebezpieczny dla jego samego i innych osób rajd został przerwany na widok policyjnej „suszarki”.

Wczoraj, policjanci z sanockiej grupy SPEED patrolowali fragment drogi w miejscowości Blizne, w powiecie brzozowskim, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Przed godziną 9, mundurowi zatrzymali motocyklistę, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 144 km/h. – 38-letni mężczyzna niemal dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami karnymi informują funkcjonariusze z KPP Sanok.

Kierowca nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo

Wszyscy stracili prawo jazdy

Niewiele mniej na liczniku miał zatrzymany po godz. 12, kierowca volkswagena, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 129 km/h. 29-latek został ukarany mandatem w kwocie 2 500 złotych i 15 punktami karnymi.

Kilka minut wcześniej, przed policyjnym radarem przemknęło audi, którego kierowca miał na liczniku 106 km/h. W tym przypadku, 26-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

– Wszyscy mężczyźni stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy – tłumaczą mundurowi z Sanoka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE