Trzech nastolatków podpaliło kilkanaście bel siana! Straty wyceniono na kilka tysięcy złotych

2021-04-16 11:07
Bela siana
Autor: Pixabay

Policjanci z jasielskiej komendy wyjaśnili sprawę podpalenia kilkunastu bali siana w Woli Cieklińskiej. Sprawcami okazali się trzej nastoletni mieszkańcy gminy Dębowiec. Zostali przesłuchani, dwóch z nich przyznało się do winy. Straty wyceniono na kilku tysięcy złotych.

Jak informuje policja sprawa miała swój początek 5 kwietnia. Około godziny 6.30, policjanci z Jasła zostali skierowani do Woli Cieklińskiej, gdzie według zgłoszenia doszło po pożaru kilkunastu bali siana. Mundurowi potwierdzili to zdarzenie. W rozmowie ze strażakami ustalono, że w miejscu pożaru doszło do celowego podłożenia ognia, a tym samym zniszczenia mienia wartego kilka tysięcy złotych.

W Rzeszowie zrobiło się biało. Zamiast wiosny jest zima

POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Winni trzej nastolatkowie

Nad wyjaśnieniem sprawy i złapaniem odpowiedzialnych za podpalenie siana pracowali policjanci z wydziału kryminalnego.

Okazali się nimi trzej nieletni mieszkańcy gminy Dębowiec, w wieku 17,16 i 15 lat. Przedwczoraj nastolatkowie zostali przesłuchani w związku z popełnieniem przestępstwa zniszczenia mienia. Dwaj przyznali się do tego czynu i złożyli wyjaśnienia. Starty wyceniono na kilka tysięcy złotych.

Sonda
Koronawirus. Czy wierzysz w powrót do normalności od jesieni 2021 roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE