Tragiczny wypadek w Białobrzegach na terenie jednej z firm

2020-09-09 15:34
s
Autor: Pixabay

Prokuratura rozpoczyna śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w jednej z firm budowlanych w Białobrzegach. Pod koniec sierpnia, podczas wycinania szyby doszło do jej pęknięcia i fragment szkła trafił w szyję jednego z pracowników. Mimo niezwłocznie udzielonej mu pomocy medycznej i przewiezienia do szpitala, mężczyzna zmarł w wyniku silnego krwotoku.

Prokuratura Rejonowa w Łańcucie prowadzi śledztwo związane z wypadkiem przy pracy, jakiemu 28 sierpnia uległ jeden z pracowników. Jak podaje prokuratura, to pracownik firmy F.H.U.P. Domrex w Białobrzegach.

Z dokonanych dotychczas ustaleń wynika, że 28 sierpnia w godzinach rannych dwaj pracownicy wskazanej firmy zajmujący się wycinaniem i łamaniem szkła ściągali ze stołu tnącego taflę szyby o wymiarach 3×2 m. Wówczas, chcąc przenieść ją na stojak, doszło do jej pęknięcia, a jej fragment ugodził jednego z pracowników w szyję, przecinając tętnicę i żyłę szyjną, co doprowadziło do krwotoku.

Mimo niezwłocznie udzielonej mu pomocy medycznej i przewiezienia do szpitala mężczyzna zmarł. Jego ciało zostało skierowane na sekcję.

W sprawie podejmowane są czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zaistniałego zdarzenia. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

Posłuchaj o badaniach genetycznych, w jakich przypadkach warto je wykonać. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Wiadukt nad ul. Batorego w Rzeszowie już gotowy. Do zrobienia została tylko jezdnia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE