Tragiczny wypadek w Albigowej! Droga wojewódzka 877 zablokowana! [UTRUDNIENIA]

2021-10-22 15:21
Łódzkie. Utrudnienia w stronę Gdańska! DK1 zablokowana
Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb /zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Łańcuta pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Albigowej. Kierująca oplem potrąciła rowerzystę, który mimo reanimacji zmarł. Droga wojewódzka nr 877 w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin!

Do wypadku doszło około godz. 13, w pobliżu Ośrodka Kultury na drodze wojewódzkiej nr 877 w Albigowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem, 51-letnia kobieta, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadącego z naprzeciwka 78-letniego rowerzystę. Pomimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować. 

CZYTAJ TAKŻE: Senior z Przecławia uprawiał marihuanę "na własny użytek". Zabezpieczono kilka kilogramów suszu!

DW 877 zablokowana!

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są dokładne okoliczności tego wypadku. Droga wojewódzka nr 877 relacji Łańcut - Dynów w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

Ewakuacja ratusza w Nowym Sączu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE