Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Nie żyje 60-letni mężczyzna

2021-05-20 13:42
Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Nie żyje 60-letni mężczyzna
Autor: pixabay

Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności, który wybuchł wczoraj (19.05.) wieczorem w garażu domu jednorodzinnego. W garażu uwięziony został 60-latek. Ratownicy znaleźli go w pobliżu wyjścia. Niestety, nie udało się go uratować.

Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem miał miejsce wczoraj około godziny 20.00. Na stanowisko kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Milczy. Kiedy pierwsze zastępy strażaków przybyły na miejsce okazało się, że pożarem objęte jest pomieszczenie garażowe.

- Z zeznań osób będących na zewnątrz tego budynku wynikało, że w tym garażu przebywa jedna osoba. Strażacy, którzy jako pierwsi weszli do tego pomieszczenia, zaczęli prowadzić działania gaśnicze i zlokalizowali tego mężczyznę - mówi Dariusz Gruszka, rzecznik krośnieńskich strażaków.

60-latek został odnaleziony blisko wejścia. Strażacy ewakuowali go, ale jego życia nie udało się uratować. Gaszenie pożaru trwało kilka godzin. Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE