Te zdjęcia burzy nad Rzeszowem robią wrażenie. Zobaczcie [GALERIA]

2022-10-03 13:04

Wczoraj przez nasz region przechodziły przelotne opady deszczu i burze. Komórkę burzową, która przeszła nad stolicę Podkarpacia udało się uchwycić. Zdjęcia Witolda Ochała robią wrażenie. Zobaczcie.

W niedzielę pogoda w Rzeszowie była zmienna – raz słońce, raz deszcz. Pojawiały się przelotne opady deszczu, ale i burze. Jedną z nich udało się uchwycić na chwilę przed zachodem słońca, co spotęgowało efekt. Zjawiskowe fotografie, autorstwa Witolda Ochała robią wrażenie. Zobaczcie sami. 

Mimo złej pogody turyści ciągle odwiedzają Bieszczady

Cyklon Dino psuje pogodę w poniedziałek

Kontynuację złej pogody mamy również na początku tygodnia. Dziś w regionie za deszczową i wietrzną aurę odpowiada cyklon Dino. Podkarpacki Urząd Wojewódzki informuje, że wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem. Obszar alertu dotyczy powiatów: jarosławski, leżajski, lubaczowski, niżański, przeworski, stalowowolski, Tarnobrzeg i tarnobrzeski.

Przebieg Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 35 km/h, w porywach do 80km/h, z północnego zachodu - czytamy w komunikacie PUW.

Ostrzeżenie ważne jest do dzisiaj do godziny 20.00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE