Tarnobrzeg: Uszkodził drzwi do bloku, bo zapomniał kluczy. Później ukrył się w zaroślach

2020-12-17 12:44
Tarnobrzeg: Zniszczył drzwi do bloku, bo... zapomniał klucza
Autor: KMP Tarnobrzeg

Do policyjnego aresztu trafił 34-latek i grozi mu do 5 lat więzienia. A to wszystko dlatego, że zniszczył drzwi do jednego z bloków w Tarnobrzegu. Próbował zniszczyć również domofon, ale w porę spłoszył go sąsiad, który zadzwonił po policję. Wandal uciekł w pobliskie zarośla i tam został zatrzymany.

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z tarnobrzeskich bloków przy ul. Wianek.

- Jeden z lokatorów widział mężczyznę, który uszkodził drzwi i powiadomił o tym policjantów. Jak się okazało wandal próbował jeszcze zniszczyć domofon, ale został spłoszony i uciekł z miejsca zdarzenia - informują tarnobrzescy policjanci.

Ukrył się w zaroślach

Mundurowi ustalili rysopis mężczyzny i zaczęli go szukać. Po kilku minutach zauważyli go w pobliskich zaroślach. Mężczyzna dziwnie się zachowywał. Czuć było od niego alkohol i nie miał zasłoniętych ust i nosa.

- Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze wyjaśniając okoliczności zdarzenia ustalili, że mężczyzna zdenerwował się, gdy nie mógł dostać się środka bloku, bo zapomniał kluczy. Wówczas zaczął kopać, uderzać pięściami po drzwiach i głośno krzyczeć. Straty, które spowodował wyceniono na kwotę 650 złotych - wyjaśniają tarnobrzescy mundurowi.

Grozi mu nawet 5 lat więzienia

Za zniszczenie mienia 34-latkowi z Tarnobrzega grozi do pięciu lat więzienia. Co więcej, mężczyzna za brak maseczki został ukarany mandatem.

W Rzeszowie powstał książkomat. To pierwsze takie urządzenie na Podkarpaciu
Posłuchaj: Wywiad z Anną Janik, instruktorką fitness i tancerką z Rzeszowa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE