TARNOBRZEG. Przyjechał na zabieg do szpitala, ale do niego nie dotarł. Pijany leżał na chodniku

2021-12-22 15:58
policja
Autor: JS TARNOBRZEG. Przyjechał na zabieg do szpitala, ale do niego nie dotarł. Pijany leżał na chodniku

Leżał w śniegu na chodniku, miał sine ręce, usta i przemoczone ubranie. Groziło mu wychłodzenie. Na pomoc 26-latkowi ruszyli tarnobrzescy mundurowi. Mężczyzna leżał na chodniku w rejonie tarnobrzeskiego dworca. Szybko okazało się, że 26-latek przyjechał do tarnobrzeskiego szpitala na zabieg. Nie dotarł jednak do niego, bo po drodze spotkał kolegę, z którym pił alkohol. Policjanci apelują – widzisz osobę, która leży na chodniku. Reaguj!

- Około godz. 18.30, do policjantów dotarła informacja, że w rejonie tarnobrzeskiego dworca PKS na chodniku leży mężczyzna, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy - informują podkarpaccy policjanci. Mundurowi odnaleźli młodego mężczyznę. Ten miał problemy z utrzymaniem równowagi, miał sine ręce, usta oraz mokre ubranie. Było to szczególnie niebezpieczne, ponieważ na zewnątrz panowała niska temperatura.

- Okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego przyjechał do Tarnobrzega na zabieg medyczny, ale nie dotarł do szpitala, ponieważ spotkał znajomego, z którym pił alkohol. Mężczyzna był mocno wychłodzony. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy i ogrzali w radiowozie - dodają mundurowi z Tarnobrzega.

Ostatecznie mężczyzna i tak trafił do szpitala. Ale nie na zabieg, tylko przez objawy wychłodzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Zmiany w kursach MPK w okresie świątecznym! Sprawdź rozkład jazdy

Nie przechodź obojętnie obok drugiego!

- Widząc siedzącego, śpiącego, czy też leżącego na mrozie człowieka, poinformujmy o tym służby ratownicze dzwoniąc pod nr alarmowy 112. Jeden telefon może uratować czyjeś życie - apelują policjanci.

W Rzeszowie zrobiło się zimowo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE