Sylwester na sportowo. Bieg i morsowanie „BEZ SPINKI”  na  rzeszowskiej żwirowni

i

Autor: Pixabay

Sylwester 2021 na sportowo. Bieg i morsowanie „BEZ SPINKI” na rzeszowskiej żwirowni

2021-12-29 15:19

Wbiec w nowy rok. Dosłownie. To kolejna propozycja dla rzeszowian, którzy stary rok chcą pożegnać w sportowym stylu. Będzie można się przebiec lub przemaszerować kilka kilometrów z kijkami w ręce, a jeśli będzie wam mało adrenaliny to chętni będą mogli wskoczyć do lodowatej wody i pomorsować na żwirowni. Impreza jest darmowa, ale trzeba wysłać formularz ze swoim imieniem i nazwiskiem, bo każdy na mecie ma dostać pamiątkowy medal.

Dla chętnych, którzy w Sylwestra o godzinie 10:00 stawią się obok garażu Rzeszowskiego Klubu Sopelek czekają dwie trasy – krótsza o długości 2,5 km i dłuższa, aż 5 km ścieżka. Organizatorom zależy wyłącznie na dobrej zabawie, dlatego nikt nie będzie prowadził pomiaru czasów i klasyfikacji najszybszych zawodników, bo jak mówi stary slogan - „liczy się sport i dobra zabawa”. Spędźcie aktywnie ostatni dzień roku. Start w Sylwestra o 10:00. Więcej informacji razem z niezbędnym formularzem macie na fejsie Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Rzeszów. Impreza jest oczywiście darmowa.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: W Sylwestra utrudnienia na Moście Zamkowym!

To nie jedyna opcja „sportowego” Sylwestra w Rzeszowie!

Jeśli ktoś nie ma ochoty biegać i morsować to może założyć łyżwy i skoczyć na lodowisko w parku Sybiraków – te będzie otwarte w sylwestrową noc aż do 1:00. Taka impreza to szansa, żeby aktywnie wejść w Nowy Rok.

Pamiętajcie, lepiej nie zaliczyć wywrotki równo o północy, bo źle to będzie wyglądało, jeśli ktoś w 2022 rok wejdzie „na lodzie”. W dodatku, jeśli macie w planach na sportowo rozpocząć Nowy Rok na ślizgawce, chwilę przed północą - dokładnie o 23:45 będziecie mogli obejrzeć fantastyczny i zapierający dech w piersiach pokaz laserowy, przygotowany przez Estradę Rzeszowską.

Aplikacja e-parking Rzeszów już działa!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE