Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie. Poznaliśmy więcej szczegółów

i

Autor: af

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie. Trwa wielkie odliczanie. W programie Wigilia Miejska

2022-11-16 13:44

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie ruszy 3 grudnia. Do tego czasu organizatorzy będą powoli zdradzać coraz więcej szczegółów. Dziś już wiemy, że wśród wydarzeń, które zaplanowano jest między innymi Wigilia Miejska. Poznaliśmy również datę do kiedy będziemy mogli odwiedzać Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku.

Kolejny raz na rzeszowskim Rynku pojawi się Świąteczne Miasteczko. Będzie też Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie mieszkańcy będą mogli kupić „wyjątkowe rękodzieła, produkty regionalne i różnorodny asortyment związany z charakterem Świąt Bożego Narodzenia” – opisują Estrada Rzeszowska. Organizatorzy zdradzili też część wydarzeń, które w tym roku odbędą się na Rynku w Rzeszowie.

Fortepian zewnętrzny wrócił na rzeszowski Rynek

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie. Program

W programie Świątecznego Miasteczka znalazły się takie wydarzenia, jak:

  • Wizyta Świętego Mikołaja
  • Jarmark Bożonarodzeniowy
  • Wigilia Miejska
  • Koncerty
  • Party z DJ
  • Warsztaty dla najmłodszych

Estrada Rzeszowska dodaje, że więcej szczegółów poda w najbliższym czasie.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie. Data zakończenia 

Poznaliśmy również datę do kiedy Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie będzie otwarte. Jak poinformowano, bożonarodzeniowy event potrwa do 1 stycznia 2023 roku. Do otwarcia Świątecznego Miasteczka pozostało już 17 dni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE