Młodzi sportowcy z Podkarpacia mają powody do dumy

Autor: Pixabay

Siatkarze Uniwersytetu Rzeszowskiego niepokonani!

2020-02-25 14:50

Uczelnia ma powody do dumy. Młodzi sportowcy zwyciężyli w Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia.

​Na siatkarzy Uniwersytetu Rzeszowskiego nie ma mocnych. Udowodnili to podczas Akademickich Mistrzostw Podkarpacia. Uczelniana drużyna w tych zawodach stanęła na najwyższym stopniu podium. Organizatorem zawodów była Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzanie w Rzeszowie a mecze rozegrano w jej obiektach sportowych - Campus Kielnarowa.

W kolejnych meczach pokonali wszystkich przeciwników i jako jedyna drużyna w turnieju okazali się niepokonani. Mecze przyniosły wiele emocji a zawody rozgrywane były na wysokim poziomie sportowym - ponieważ w reprezentacjach uczelni z pierwszej czwórki można był zauważyć zawodników grających na co dzień w II oraz I lidze. Wyróżnienie indywidualne dla najwszechstronniejszego zawodnika turnieju (MVP) otrzymał Piotr Świeczka.

Pierwsze cztery zespoły z Finału zawodów awansowały do ½ Finału Akademickich Mistrzostw Polski , które rozgrywane będą w 16-19.04.2020 w Lublinie. Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów na siatkarskim boisku.