Sezon na drapanie szyb otwarty. Koszmar kierowców powrócił

2022-10-05 9:25
Sezon na drapanie szyb otwarty. Koszmar kierowców powrócił
Autor: Pixabay.pl/Facebook Nadleśnictwo Baligród

Ostatniej nocy na południe Polski powróciły przymrozki. Temperatura była o tyle niska, że kierowcy mieszkający np. w Bieszczadach musieli z rana drapać szyby w samochodzie. Sezon można uznać za otwarty, mimo że do kraju nachodzą cieplejsze dni. Niestety, ocieplenie będzie chwilowe.

Miejscami na południu Polski wrócą przymrozki. Temperatura w dolinach na południu Małopolski, zwłaszcza w rejonie Podhala spadnie miejscami do około -4/0 st. C – informowali wczoraj eksperci z portal dobrapogoda24.pl i się nie mylili. Zimno, a nawet mroźnie było również w Bieszczadach. Na dowód tego Nadleśnictwo Baligród opublikowało na swoim Facebooku zdjęcie z dopiskiem „Zaczęło się”. Sezon na poranne drapanie szyb w samochodzie można uznać za otwarty. 

Zwierzęta z Fundacji Ada przywdziały cieple okrycia na jesień

Pogoda w październiku. Idzie chwilowe ocieplenie

Już w środę temperatura w Polsce podskoczy. Czwartek i piątek również będą słonecznymi i ciepłymi dniami. W tym czasie będziemy mogli poczuć i zobaczyć prawdziwą złotą polską jesień. Ocieplenie będzie tylko chwilowe. W sobotę ma nastąpić załamanie pogody.

- W niedzielę pochmurno z lokalnymi przejaśnieniami. Opady deszczu w całym kraju, najsilniejsze na północy. Temperatura maksymalna od 13 stopni C nad morzem do 18 stopni C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem wzmagający się do dość silnego, porywisty, południowo-zachodni i zachodni – czytamy w prognozie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE