RZESZÓW: Włamał się do myjni samochodowych, przy sobie miał też narkotyki

i

Autor: Materiały prasowe/ KMP Rzeszów

RZESZÓW: Włamał się do myjni samochodowych, przy sobie miał też narkotyki

2021-11-20 12:07

Mężczyzna usłyszał łącznie 6 zarzutów- 5 dotyczyło kradzieży z włamaniem, jeden posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec 37-latka policyjny dozór połączony z zakazem opuszczania kraju.

Do włamań miało dochodzić w okresie od 29 października do 14 listopada. Jak wynika z ustaleń rzeszowskich policjantów- nieznany sprawca w tym czasie włamać miał się i czterokrotnie do automatu myjni przy ul. Strzyżowskiej i raz do myjni w Jasionce.

Na podstawie uzyskanych informacji, wytypowano podejrzewanego o włamania 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Pod wskazanymi adresami mundurowym jednak nie udało się go zastać.

W środę funkcjonariusze ustalili, że samochód mężczyzny  jest zaparkowany przy ul. Dąbrowskiego. W związku z tym, policjanci obserwowali samochód, i gdy podejrzany podszedł do auta, zatrzymali go. Przy 37-latku znaleźli woreczki strunowe z zawartością białych kryształków. Okazało się, że jest to blisko 3 g mefedronu- informują funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na podstawie zebranych powiadomień od pokrzywdzonych straty wyrządzone przez mężczyznę oszacowano na ponad 4 tysiące złotych.

Podejrzany mieszkaniec Rzeszowa usłyszał łącznie 6 zarzutów- 5 dotyczyło  kradzieży z włamaniem, jeden posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór połączony z zakazem opuszczania kraju.

 

Sonda
Czy w Polsce powinien obowiązywać zakaz palenia na balkonie?
Posłuchaj o półpaścu, czy można uniknąć choroby? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Budują nową Warszawę Zachodnią. Tak wygląda plac budowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE