RZESZÓW. Uwaga kierowcy! Dziś (16.12) na Wierzbowej natraficie na utrudnienia

2021-12-16 14:31
RZESZÓW. Uwaga kierowcy! Dziś na Wierzbowej natraficie na utrudnienia
Autor: pixabay

Uwaga kierowcy! Jeśli możecie omijajcie Wierzbową w Rzeszowie. Bo tu natraficie na spore utrudnienia. A to wszystko dlatego, że drogowcy kładą dziś (16.12.) nowy asfalt. Ale na szczęście to już ostatni etap budowy nowej drogi która połączy ul. Wierzbową z al. Kopisto.

Do czwartkowego wieczoru potrwają utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie. Są one spowodowane układaniem nowej nawierzchni asfaltowej. - Trwa ostatni etap budowy nowej drogi, która połączy ul. Wierzbową z al. Kopisto w Rzeszowie. Łącznik ma długość ok. 700 metrów. Jezdnia ma szerokość 7 metrów i składa się z dwóch pasów ruchu, po jednym w każdym kierunku. Są przy niej chodniki i ścieżki rowerowe. Koszt inwestycji to 7,6 mln zł - informuje Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

CZYTAJ TAKŻE: Ścięli sześciometrowe drzewo w centrum Grębowa. Konar przewrócił się na drogę [ZDJĘCIA]

Utrudnienia do dzisiejszego wieczora

Inwestycja jest już na ostatnim etapie. W czwartek (16 grudnia), w związku z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni, na ul. Wierzbowej mogą występować utrudnienia w ruchu do godzin wieczornych. Nie podano konkretnych godzin.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie oficjalnie otwarte!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE