RZESZÓW: Studenci Politechniki Rzeszowskiej będą mieć nową strefę relaksu!

2021-01-12 10:57 wk
RZESZÓW: Studenci Politechniki Rzeszowskiej będą mieć nową strefę relaksu!
Autor: Politechnika Rzeszowska

Nowe miejsce powstanie na bazie projektu studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury- Natalii Makowskiej i Norberta Lisa. To właśnie ich propozycja najbardziej przypadła do gusty konkursowemu jury.

Konkurs ogłoszony był na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Brać udział mogli w nim zarówno indywidualnie, jak również, w dwuosobowych grupach. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie samodzielnego projektu lub projektu, do którego autor lub autorzy mają pełnię praw autorskich.

W projekcie aranżacji należało uwzględnić: miejsce do odpoczynku, miejsce do czytania wraz z umeblowaniem do przechowywania czasopism branżowych, miejsce do pracy na laptopie, podwyższenie, które na co dzień będzie miejscem do siedzenia i które również będzie mogło stanowić ewentualną scenę, przestrzeń przeznaczoną do gier planszowych oraz na projekcje prezentacji i filmów z rzutnika. Autorzy mogli również zaproponować dodatkowe elementy funkcjonalności. Projekt musiał zawierać propozycje: zagospodarowania wnętrza, doboru materiałów wystroju wnętrza (ściany, posadzka), wyposażenia w meble i inne sprzęty oraz dodatkowego oświetlenia- informuje uczelnia.

Nowa strefa relaksu, nad której realizacją prace rozpoczną się już wkrótce, mieścić będzie się w sali P-25, na parterze budynku P przy ul. Poznańskiej.

Kreatywne ferie z Minecraftem
Posłuchaj, jak pomóc w napadzie padaczki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.