RZESZÓW. Rozładował ci się akumulator w aucie? Pomogą strażnicy miejscy

i

Autor: Bartosz Gubernat/Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Rozładował ci się akumulator w aucie? Pomogą strażnicy miejscy

2021-12-09 14:45

Rozładował ci się akumulator w aucie? Z pomocą ruszą rzeszowscy strażnicy miejscy. Ci kupili właśnie nowe urządzenie rozruchowe i szybko naładują ci akumulator jeśli ten padł. Strażnicy już pomogli pierwszym mieszkańcom Rzeszowa. Wczoraj jednej z mieszkanek rozładował się akumulator, gdy ta poszła do lekarza. Na jej drodze w porę pojawili się mundurowi i pomogli kobiecie.

Rzeszowscy strażnicy miejscy pomogą mieszkańcom, którym rozładował się akumulator w samochodzie. - To profesjonalne urządzenie rozruchowe NOCO BOOST PRO, które ma służyć mieszkańcom Rzeszowa. Kierowcy, w których samochodach rozładuje się akumulator mogą zwracać się do nas o pomoc dzwoniąc pod numer telefonu 986 lub 17 875 46 70 – mówi Marek Kruk, zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Rzeszowie.

CZYTAJ TAKŻE: Weekend na Świątecznym Miasteczku: Co będzie się działo? W planach kino plenerowe i "Kevin sam w domu"

Strażnicy już pomagają

W środę strażnicy pomagali w ten sposób kobiecie, która zaparkowała swój samochód przy ul. Fredry.

- Pani poszła z dzieckiem do lekarza, a kiedy wróciła, nie mogła uruchomić auta. Przechodzący obok strażnicy zaproponowali jej pomoc. Wezwali patrol zmotoryzowany, który na miejscu uruchomił pojazd posługując się nowym urządzeniem – mówi Marek Kruk.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie oficjalnie otwarte!