Rzeszów: Przyjdź i pomóż małej Julce. Piknik charytatywny już w tę niedzielę!

2021-09-22 15:51
Rzeszów: 26 września koncert charytatywny dla Julki! Pomóżmy, bo liczy się każdy dzień!
Autor: mat.prasowe

Zagrają, zatańczą i zaśpiewają. Wszystko dla 2-letniej Julki, która walczy z rzadką chorobą genetyczną. Fundacja „Warto Wierzyć” zaprasza wszystkich już w najbliższą niedzielę na piknik charytatywny na scenie w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Julka urodziła się z bardzo rzadkim zespołem wad genetycznych. Przez niego musi żyć z wrodzonymi zwichnięciami dużych stawów, zniekształceniem stóp, skoliozą i z zniekształceniami  twarzy. Od momentu poznania diagnozy rodzice Julki rozpoczęli nierówną walkę, by ich córeczka mogła być jak najbardziej samodzielna. Z pomocą przyszła fundacja „Warto Wierzyć”.

Masa atrakcji na pikniku charytatywnym!

Podczas pikniku, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na scenie w Parku Jedności Polonii z Macierzą na wszystkich , którzy przyjdą pobawić się i jednocześnie pomóc Julce czeka masa atrakcji! Będzie koncert uczestników programu „The Voice Kids”, występ zespołu „Muzyczny Świat”, ekstremalne pokazy wyczynów rowerowych, walki rycerskie, w których udział będzie mógł wziąć każdy, komu starczy odwagi. Ci, którzy uwielbiają ryk silnika będą mogli podziwiać z bliska ogromne maszyny grupy motocyklowej „Przyjaciele” oraz przejechać się autem z Transformersów. Na głodomorów będą czekały kiełbaski i karkówki z grilla, pierogi i rzeka słodkości. Gościem specjalnym pikniku będzie Magda Ptaszyńska. Wszystkich gorąco zapraszamy, razem pomóżmy małej Julce! Start punktualnie o 13:00!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE