Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy Partyzantów

2021-07-21 14:53
Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy ul. Partyzantów!
Autor: pixabay.com Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy ul. Partyzantów!

Uwaga kierowcy w Rzeszowie - w najbliższy poniedziałek, 26-go lipca, rozpocznie się II etap prac przebudowy magistrali ciepłowniczej na ul. Partyzantów. W związku z tym, w tej części miasta, a dokładniej na odcinku między ulicą Jasną a Piękną, do piątku, 30-go lipca, trzeba będzie się liczyć z utrudnieniami.

W poniedziałek 26 lipca rozpoczyna się remont jednej z głównych magistrali ciepłowniczych w mieście, która zlokalizowana jest przy ul. Partyzantów w Rzeszowie. W związku z tym rzeszowski magistrat już wcześniej informuje, że prace będą wiązały się z całkiem sporymi utrudnieniami w ruchu w tej części miasta.

- Dojazd od ulicy Pięknej z ulicy Partyzantów oraz wyjazd z ulicy Jasnej będzie możliwy wyłącznie od strony ulicy Generała Maczka. Bardzo przepraszamy mieszkańców miasta, ale to jest jedna z głównych magistrali ciepłowniczych w mieście, która ma swoje lata i wymaga gruntowej przebudowy – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

CZYTAJ TAKŻE: Wracają Potańcówki Miejskie dla Seniorów. Kiedy się odbędą?

Do kiedy utrudnienia?

Utrudnienia mają potrwać przez kilka dni. Rozpoczynające się w poniedziałek prace potrwają do piątku 30 lipca. Modernizacja magistrali zapewnić ma mieszkańcom osiedla 1000-lecia m.in. przesył ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania.​

Paweł Wojciechowski podczas spaceru po japońskiej dżungli spotkał gigantyczne robale
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE