Rzeszów ma szanse na tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

2021-01-05 11:56 Akcja partnerska

Ruszyła XII edycja Świeć się z Energą. Wyjątkowego konkursu w którym każde z miast może zawalczyć o tytuł najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytuły, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy Rzeszowa pora ruszyć do „walki” o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Organizatorzy konkursu już od 12. lat udowadniają jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach „Świeć się z Energą” trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych. Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł „Świetlanej Stolicy Polski” zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasował się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł „Świetlanej Stolicy Polski” zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Zagłosuj na Rzeszów!

W Rzeszowie dekoracje świąteczne zmieniają się co roku. Miasto nie posiada własnych ozdób, ale co roku je wypożycza. Wszystko po to, by móc zaskoczyć mieszkańców i przyjezdnych. Na Rynku stanęły 16-metrowa choinka i pociąg rodem z bajki, w którym można pozować do zdjęć. Świąteczny blask zyskały też główne ulice w mieście, na przykład Kościuszki, 3 Maja, Mickiewicza, Jagiellońska czy Marszałkowska. Na skwerze Górskiego pojawiła się dekoracja w kształcie fontanny z zimowych kwiatów, a na rondzie Jana Pawła II napis „Rzeszów” z ozdobami świątecznymi, na wysokości Galerii Rzeszów zaś pojawił się trójwymiarowy prezent.

Taka iluminacja miasta z pewnością zasługuje na wyróżnienie! Mieszkańcy Rzeszowa, mobilizujcie się i głosujcie na stolicę Podkarpacia. Rzeszów ma spore szanse zdobyć w tym roku tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Swój głos można oddać TUTAJ.

Zachęcamy także do zgłaszania innych miast z naszego województwa. Każde z nich ma szansę wygrać!

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo Świeć się z Energą to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Czy pomoc trafi do potrzebujących w Twojego miasta?

Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200 000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt. Chcesz pomóc potrzebującym ze swojego miasta? Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

 Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

Na 3-go Maja, jak na Krupówkach! Misie polarne zdobią rzeszowski deptak!
świeć się 2
Autor: Materiały prasowe

Akcja partnerska