RZESZÓW. Kolejna akcja szczepień w stolicy Podkarpacia już w ten weekend

2021-11-04 15:03
szczepienie
Autor: pixabay.com

Kolejna akcja szczepień w stolicy Podkarpacia już w ten weekend! W najbliższą sobotę i niedzielę (6 i 7 listopada) w Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Grunwaldzkiej 15, każdy chętny będzie mógł się ukłuć i nabrać odporności przeciw COVID-19. Będzie można przyjąć również dawkę przypominającą! Na szczepienie można przyjść prosto z ulicy, bez wcześniejszej rejestracji.

W najbliższy weekend Podkarpacki Urząd Wojewódzki we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, przeprowadzi na terenie urzędu (ul. Grunwaldzka 15) akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. - Każdy chętny będzie mógł zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer - informuje Michał Mielniczuk, rzecznik wojewody podkarpackiego. W weekendowej akacji weźmie udział dwóch lekarzy kwalifikujących oraz dwie osoby szczepiące. Z medykami pracować będzie także osoba, która odpowie na wszelkie pytania, które będą dotyczyć szczepionek przeciw COVID-19.

Akcja skierowana jest do każdego zainteresowanego szczepieniem (również dawką przypominającą), posiadającego aktywne e-skierowanie. Nie musicie się wcześniej umawiać na wizytę - można przyjść prosto z ulicy!

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy za darmo [WIDEO]

Godziny pracy punktu szczepień

- 6 listopada punkt szczepień będzie otwarty od godz. 9.00 do 14.00.

- 7 listopada punkt szczepień będzie otwarty od godz. 10.00 do 16.00.

Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Sonda
Czy skorzystasz z trzeciej dawki szczepionki na koronawirusa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE