RudeiCzarne wygrali Turystyczne Mistrzostwa Blogerów! Udało nam się z nimi porozmawiać po wygranej! [WYWIAD WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe

RudeiCzarne wygrali Turystyczne Mistrzostwa Blogerów! Udało nam się z nimi porozmawiać po wygranej! [WYWIAD WIDEO]

2020-12-17 12:45

Nie kryli wzruszenia i zaskoczenia wygraną. Karolina Miller i Piotr Andruszko wygrali tegoroczną edycję Turystycznych Mistrzostw Blogerów. W trakcie rywalizacji pokazywali mieszkańcom całego kraju, jak piękne jest Podkarpacie.

Pochodzą z Krosna, jednak któregoś dnia postanowili diametralnie zmienić swoje życie. Kupili bilety na samolot i wylądowali na najbardziej wysuniętym na południe zakątku Europy, czyli na Malcie. Mimo, że mieszkają tam już ponad 3 lata, nie zapomnieli o swoich rodzinnych stronach. Prowadzą też podróżniczego bloga RudeiCzarne

W tym roku, jako reprezentanci województwa podkarpackiego, wzięli udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Te kilka dni temu oficjalnie wygrali! Biorąc udział w rywalizacji pokazywali na swoim blogu i w mediach społecznościowych, jak piękne i jak nieodkryte dla wielu osób jest jeszcze Podkarpacie.

To nie tylko piękne góry- to także zapomniane wioski, piękne zamki, tajemnicze ruiny, schrony kolejowe czy Szlak Architektury Drewnianej.

Po wygranej udało się nam z nimi porozmawiać.

Zobacz wideo!

Wygrali Turystyczne Mistrzostwa Blogerów! Jak Rude i Czarne wspominają swój udział?
Posłuchaj o właściwościach olejku jojoba i jego zastosowaniu w kosmetyce. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

QUIZ. Herkules czy Herakles? Znacie greckich i rzymskich bogów?

Pytanie 1 z 15
Kim był Herkules (Herakles)?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE