Ponad 6580 nowych zakażeń w Polsce, na Podkarpaciu przybyło blisko 300 przypadków

i

Autor: Pixabay.com

Ponad 6580 nowych zakażeń w Polsce, na Podkarpaciu przybyło blisko 300 przypadków

2021-02-13 11:27

Niestety, w naszym regionie odnotowano też od wczoraj aż 13 zgonów. Koronawirus był bezpośrednią przyczyną śmierci u 3 pacjentów, pozostali mieli tzw. choroby współistniejące.

Dostępny jest już najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Wśród województw najwięcej nowych zachorowań w ciągu ostatniej doby przybyło na Mazowszu, Pomorzu i Śląsku. W przypadku Podkarpacia odnotowano 296 nowych zachorowań.

Najwięcej potwierdzonych zachorowań, bo 54, pojawiło się w Rzeszowie. Sporo nowych chorych przybyło także powiaty rzeszowski i sanocki. Niestety, w naszym regionie odnotowano też od wczoraj aż 13 zgonów. Koronawirus był bezpośrednią przyczyną śmierci u 3 pacjentów, pozostali mieli tzw. choroby współistniejące.  

Aktualnie w naszym regionie kwartalną objętych jest 6196 osób. Ponad 740 mieszkańców Podkarpacia jest hospitalizowanych, u 77 pacjentów proces oddychania musi wspomagać respirator.

"Bieszczady na ratunek". Powstaje nowy serial dokumentalny!
Posłuchaj o wychłodzeniu organizmu czyli hipotermii. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE