Podkarpacie. Ta niezwykła ruchoma szopka przyciąga tłumy do Różanki

2022-12-27 11:58
Podkarpacie. Ta niezwykła ruchoma szopka przyciąga tłumy do Różanki
Autor: AP/Super Express

Niezwykła ruchoma szopka z postaciami naturalnych rozmiarów przyciąga tłumy do Różanki koło Strzyżowa na Podkarpaciu. Dziennikarze „Super Expressu” sprawdzili, co wyjątkowego jest w tej szopce i porozmawiali z jej twórcą, panem Stanisławem Strzępką.

Wyjątkowa szopka powstała w miejscowości Różanka w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu. Została stworzona w 2015 roku i od tego czasu każdego roku przybywa dodatkowych elementów. Jak informuje „Super Express” postacie i zwierzęta, które znalazły się w szopce są naturalnych rozmiarów, a wyjątkowości dodaje fakt, że wszystkie elementy są ruchome. Dziennikarze „SE” sprawdzili w jakich godzinach można odwiedzić tę niezwykłą szopkę. Jak ustalili, można to zrobić codziennie od rana do wieczora, a sama szopka będzie otwarta do 2 lutego 2023 roku.

- Pan Stanisław, który z wielkim zaangażowaniem i serdecznością opowiada o konstrukcji szopki i wtajemnicza przybyłych w tajniki pracy sprzętów gospodarskich jest dostępny codziennie w godzinach 16.00-21.00 – informuje „SE" Rzeszów. 

Niezwykła szopka w Różance przyciąga tłumy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE