Olszynki Park: Co nowego na inwestycji?

2022-09-12 5:57
Olszynki Park: Co nowego na inwestycji?
Autor: mat. prasowy

Najwyższy budynek na Podkarpaciu w samym centrum Rzeszowa z datą oddania 2023/2024! Wysoka jakość materiałów i najwyższy standard, a do tego nowoczesna architektura w towarzystwie prestiżowych restauracji i kawiarni. Pełnowymiarowy basen, strefa SPA, strefa fitness oraz strefa relaksu. Kiedy będzie można zamieszkać w ekskluzywnym apartamentowcu Olszynki Park?

Na najwyższym poziomie

Najwyższy budynek na Podkarpaciu! Ekskluzywny apartamentowiec Olszynki Park mierzy aż 161 metrów. Realizowane są dwa budynki - W, czyli wyższy, 36-piętrowy oraz - N, czyli niższy, 18-piętrowy. Na jakim etapie jest budowa? Udało się nam porozmawiać z przedstawicielem firmy deweloperskiej Apklan, Robertem Kawalcem.

- Budowa idzie zgodnie z harmonogramem. Niższy budynek N osiągnął już docelową wysokość. Prace trwają przy elewacji na obydwu wieżach. Planowane zakończenie elewacji na budynku N przypada na przełomie października/listopada.

Każda inwestycja firmy Apklan jest wyjątkowa. Tym razem developerzy zadbali, by był to budynek na najwyższym poziomie - dosłownie. Apartamentowiec to nie tylko najwyższy budynek na Podkarpaciu, ale też trzeci najwyższy w Polsce budynek mieszkalny w Polsce - tuż po Sky Tower we Wrocławiu i inwestycji Złota 44 w Warszawie. Tak wyjątkowy projekt udało się stworzyć dzięki wieloletniemu doświadczeniu developerów.

Ponad 30-letnie doświadczenie

- Firma zajmuje się budownictwem od ponad 30 lat. To właśnie dzięki zdobytemu doświadczeniu udaje się nam realizować inwestycję Olszynki Park zgodnie z harmonogramem. Wybudowaliśmy w Rzeszowie dziesiątki bloków mamy setki zadowolonych klientów. To nie udałoby się bez profesjonalizmu. Nie ma miejsca na opóźnienia w terminach. To klient jest dla nas najważniejszy - staramy się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i zadbać o dobry kontakt, by informować na bieżąco o postępach budowy - tłumaczy Robert Kawalec.

Wśród zrealizowanych przez firmę Apklan inwestycji są m.in. Bulwary Park, Wieniawskiego, Witolda Park, Osiedle Grabskiego i wiele innych. Co ważne, obecna sytuacja na rynku nie ma wpływu na postęp budowy. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, a dziennik budowy można śledzić zarówno na stronie olszynkipark.pl, jak i na Facebooku.

- Na inwestycję zakupiliśmy po otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na budowę wiele materiałów, dzięki temu my i nasi klienci możemy być pewni, że budynki zostaną ukończone - podkreśla ekspert z firmy Apklan.

Nie tylko mieszkanie

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce właściciele nowych mieszkań będą spędzać czas we własnych czterech kątach. Zgodnie z planem, najnowsze inwestycje zostaną oddane już na przełomie 2023/2024 roku. 

Jak podkreślają developerzy, Olszynki Park to nie tylko kompleks mieszkaniowy, ale także szereg usług na najwyższym poziomie.

- Projekt zakłada, że Olszynki Park będzie bardzo przyjazne dla mieszkańców budynków, jak i dla pozostałych mieszkańców miasta, ponieważ kompleks jest samowystarczalny. Na trzech kondygnacjach będą m.in. sklepy, punkty usługowe, SPA, basen, siłownia, a nawet kino - dodaje Robert Kawalec.

Kontakt

Biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Kreczmera w Rzeszowie. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. Zainteresowani kupnem mieszkania mogą kontaktować się z biurem także za pośrednictwem:

  • telefonu (+48 17 85 33 070)  
  • lub mailowo (biuro@apklan.com).
Olszynki Park: Co nowego na inwestycji?
Autor: mat. prasowy
Olszynki Park: Co nowego na inwestycji?
Autor: mat. prasowy
Olszynki Park: Co nowego na inwestycji?
Autor: mat. prasowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE