NISKO: Pod osłoną nocy ukradł ponad pół tysiąca litrów paliwa!

2021-09-30 13:35
NISKO: Ukradł ponad pół tysiąca litrów paliwa! W więzieniu może spędzić nawet 10 lat!
Autor: Materiały prasowe/ KPP Nisko

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku zatrzymali 33-latka, który pod osłoną nocy spuścił olej napędowy ze zbiorników trzech tirów zaparkowanych na terenie budowy przy ekspresowej S19. Jego kolejnym celem miało być paliwo z baku teleskopowego podnośnika. Mężczyzna ukradł ponad pół tysiąca litrów paliwa.

Do kradzieży, jak informują mundurowi, miało dochodzić w okresie ostatnich kilku tygodni. Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, udało się zatrzymać 33 latka, który ukradł ponad pół tysiąca litrów oleju napędowego.  - Pod osłoną nocy, mężczyzna spuścił 550 litrów oleju napędowego ze zbiorników trzech tirów zaparkowanych na terenie budowy przy ekspresowej S19. Jego kolejnym celem miało być paliwo z baku teleskopowego podnośnika - czytamy na stronie podkarpackiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia w czasie rozbiórki budynku. Nie żyje 66-latek

33-latek przyznał się do winy

Mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał już zarzuty, spowodowane przez niego straty wyceniono na blisko 3 tysiące złotych. O losie 33-latka zdecydują teraz prokurator i sąd. W więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

w formie 24: ćwiczenia na dolną część pleców

Skróty młodzieżowe - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza skrót NW?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE