Nauka na odległość: Filmiki Pawła Grabiasa z Rzeszowa od dawna są hitem na YT! [RockYourEnglish]

2020-04-08 8:49
Nauka na odległość: Filmiki Pawła Grabiasa z Rzeszowa od dawna są hitem na YT! [RockYourEnglish]
Autor: YouTube, screen

Przygotuje do egzaminu ósmoklasisty, doradzi przy nauce do matury, a także pomoże wszystkim tym, którzy chcą dobrze znać angielski. Do tego zrobi to w sposób tak zabawny i uroczy, że szbko zapadnie wszystkim w pamięć. Ten nauczyciel angielskiego z Rzeszowa zdecydowanie ma talent.

Czy lekcje na odleglość muszą być nudne, żmudne, pełne mało kreatywnych zadań do wykonania? Ten nauczyciel z Rzeszowa udowadnia, że można uczyć się w domowym zaciszu, a przy tym doskonale bawić. Paweł Grabias, bo o nim mowa, od 2017 roku prowadzi na YouTube kanał RockYourEnglish i trzeba przyznać, że robi to doskonale, a świadczy o tym licznie zgromadzona widownia po drugiej stronie komputera - filmiki są wyświetlane wiele tysięcy razy.

Sam o swoich działaniach pisze tak:

"Kanał o gramatyce angielskiej. Słabo, nie? Syf, dno, sodoma i gomora? Nawet na jutjubie szkoła? No właśnie nie. Tu jest dużo ciekawiej niż myślisz. Naprawdę. I w dodatku w rytm doskonałej muzyki. Na kolejne odcinki zapraszam co sobotę. I nie tylko. Aha, na początku trochę skłamałem, bo kanał jest nie tylko o gramatyce. Zresztą, co się tu będę produkował - sam(a) sprawdź".

Z najnowszych materiałów dowiecie, się na przykład, jak poprawnie pisać na egzaminie ósmoklasisty, jak napisać artykuł na maturze, liźniecie nieco funcji językowych i dowiecie się, czym jest przyszłość nierzeczywista. Jest też trochę info o tym, czego się uczyć w czasie koronaferii i na przykład o tym, jak przepraszać w języku angielskim. Jest w czym wybierać, a każdy filmik to prawdziwa angielska rockowa jazda!

Taka nauka to czysta przyjemność!

Rzeszowscy policjanci apelują o pozostanie w domach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE