Napad na bank w Przemyślu. Kobieta groziła pracownikowi nożem! Została obezwładniona przez klientów

2022-12-06 20:47
Napad na bank w Przemyślu. Kobieta groziła pracownikowi nożem! Została obezwładniona przez klientów
Autor: pixabay

Klientka jednego z banków w Przemyślu, grożąc nożem pracownikowi placówki, zażądała pieniędzy. Została obezwładniona przez innych klientów i pracowników. Na miejsce wezwana została policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Informację o ataku, do której dotarła PAP, potwierdził we wtorek po południu Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Oficer prasowy przemyskiej policji mł. asp. Joanna Golisz powiedziała PAP, że po godz. 16 klientka jednego z banków w Przemyślu zażądała od pracownika tej placówki pieniędzy grożąc mu nożem.

- Została obezwładniona przez innych pracowników banku i klientów. Nikt nie ucierpiał, nikt nie został ranny. Na miejsce została wezwana policja – powiedziała funkcjonariuszka.

Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności i na razie policja nie podaje więcej szczegółów zdarzenia. Wiadomo jedynie, że kobieta jest młoda.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o bank w centrum Przemyśla, przy ul. Mickiewicza, a kobieta ma około 30 lat.

Nowe Miasto Lubawskie. Zamaskowani mężczyźni napadli rowerzystkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE