Ranking

Najuboższe gminy województwa podkarpackiego. To tam żyje się najtrudniej

2023-04-14 16:43

Rok 2022 nie był łaskawy jeśli chodzi o kwestie finansowe dla wielu gmin na Podkarpaciu. Ogólny kryzys dotknął niemal każdego, jednak w tych miejscach na Podkarpaciu żyje się najtrudniej. Komu powiodło się lepiej, a kto zanotował spory spadek?

Ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny, który w 2022 roku był tematem numer jeden we wszystkich dyskusjach, dał się we znaki mieszkańcom Polski. Województwo podkarpackie nie należało do wyjątków. Podobnie jak pozostałe 15 województw, nasze również nie może pochwalić się dodatnim bilansem finansów. Portal Serwis Samorządowy PAP przygotował specjalne zestawienie, uwzględniające wskaźnik dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla poszczególnych gmin. Dla kogo rok 2022 okazał się najgorszy? W tym artykule dowiecie się, która podkarpacka gmina uzyskała niechlubny tytuł najbiedniejszej w naszym województwie. Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Salon fryzjerski Curyło w Rzeszowie. Twoje włosy w rękach wirtuoza nożyczek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE