Na Podkarpaciu nagrano ufo? To wideo ma stanowić dowód [WIDEO]

2020-01-29 7:15
Ufo na Podkarpaciu
Autor: YouTube, screen

Niecodzienny materiał uwieczniono w Sanoku. Jeden z internautów nagrał nietypowy obiekt, drugi postanowił przeanalizować filmik.

Czy nad Sanokiem latały istoty pozaziemskie. Są tacy, którzy twierdzą, że to możliwe. Wszystko zaczęło się od filmiku internauty, który 9 stycznia nagrał na jednym z osiedli nietypowy obiekt na niebie. Kształt nie przypomina gwiazdy ani komety, czy samolotu. Filmik opublikowała jedna z sanockich redakcji. Wideo zobaczyło już ponad 135 tysięcy internautów:

Teraz do naszej redakcji zgłosił się internauta, który twierdzi, że ma dowody na to, iż na filmiku z Sanoka rzeczywiście uwieczniono mieszkańców z kosmosu. Niejaki Lukas przeanalizował wideo krok po kroku. Wykonał przy tym screeny różnych fragmentów, na które ponakładał odpowiednie filtry. Mężczyzna przekonuje nawet, że w środku uchwyconego statku można dostrzec dwie istoty. Wskazuje przy tym wyraźnie ich głowy, oczy, szyje. Kluczowe w wychwyceniu ufo ma być też to, że rzeczony obiekt zmienia kształty.

Zatem ufo czy coś innego? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE