zdjęcie ilustracyjne Na lotnisku Rzeszów-Jasionka zatrzymano 36-latka z heroiną i fentanylem

i

Autor: Izba Administracji Sądowej w Warszawie

Na lotnisku Rzeszów-Jasionka zatrzymano 36-latka z heroiną i fentanylem

2021-06-17 14:32

Na lotnisku Rzeszów-Jasionka zatrzymano 36-latka z heroiną i fentanylem, a to dzięki współpracy funkcjonariuszy podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Ochrony Lotniska w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Mężczyznę przewoził w swym bagażu 250 działek dilerskich heroiny i fentanylu.

Do zatrzymania 36-latka doszło na Lotnisku Rzeszów-Jasionka. Jak poinformowała w czwartek zastępca rzecznika Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Agnieszka Siwy, "laboratoryjne badania potwierdziły obecność heroiny i fentanylu". Mężczyzna podróżował ze Stanów Zjednoczonych do Polski.

CZYTAJ TAKŻE: BIESZCZADY: Jeźdźcy strzegą granicy! Nowi mundurowi w służbie konnej [WIDEO]

250 działek dilerskich zawierających biały proszek

"W jego bagażu wykryto 250 działek dilerskich zawierających biały proszek. Badania przeprowadzone w Laboratorium Celno-Skarbowym w Przemyślu wykazały obecność m.in. heroiny i fentanylu" – powiedziała Siwy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie

Przeprowadzka tygrysów z Poznania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE