Mistrzowie Parkowania: Od tych przypadków z Podkarpacia może rozboleć głowa [GALERIA]

2020-01-21 11:38

Zachowanie tych kierowców trudno wytłumaczyć. Co im przyszło do głowy?! Sami zobaczcie.

W Rzeszowie funkcjonuje grupa "Święte krowy rzeszowskie", w Przemyślu zwanym drugą stolicą Podkarpacia fanpage "Mistrzowie Parkowania". Podobnych kont na portalach społecznościowych pewnie można by znaleźć jeszcze więcej. Ich zadanie jest jedno - dokumentować, mówiąc wprost, głupotę kierowców. Głupotę, bo trudno inaczej nazwać to, co wyczyniają na drogach, parkingach i... chodnikach.


Okazuje się, że na Podkarpaciu są kierowcy, którzy swój samochód potrafią zaparkować niemal wszędzie. Chodnik? Skrawek zieleni? Schody? Proszę bardzo! Porządna fura wciśnie się wszędzie.

Takie zachowanie komentować trudno, bo ani to estetyczne, ani bezpieczne. Pozostaje mieć nadzieję, że tym, którzy zobaczą się w sieci, będzie po prostu wstyd i już więcej przepisów łamać nie będą.

Zobaczcie w galerii poniżej kilka przypadków mistrzów kierownicy z Przemyśla. Ostrzegamy! Od tego może rozboleć Was głowa. Materiał tylko dla odważnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE