Miś Strażak pomógł dzieciom przetrwać wypadek. Tuliły się w niego, kiedy mama nie mogła ich przytulić

2022-08-17 12:27
Miś Strażak pomógł dzieciom przetrwać wypadek. Tuliły się w niego, kiedy mama nie mogła
Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej

Rodzina pani Karoliny miała wypadek samochodowy na A4. W przeżyciu trudnych chwil jej dzieciom pomogły misie, które dostały od strażaków. „Pluszaki, które dostali chłopcy, dały tak wiele, że wcześniej nie mogłabym sobie tego wyobrazić” – pisze w podziękowaniach dla druhów kobieta.

Strażacy z Przeworska pomogli uratować rodzinę z wypadku

Po tym jak strażacy pomogli rodzinie wyjść cało z wypadku, pani Karolina postanowiła podziękować strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku.

- Chciałam bardzo podziękować Panom Strażakom, którzy okazali tyle serca i wsparcia naszym dzieciom. Wasza postawa była niesamowita – pisze pani Karolina.

Pomogły też misie, które dzieci dostały od strażaków.

- Pluszaki, które dostali chłopcy, dały tak wiele, że wcześniej nie mogłabym sobie tego wyobrazić. Szczególnie mocno był wtulony do misia 2-latek w karetce i przez cały pobyt na oddziale, kiedy ja nie mogłam go przytulić – wspomina kobieta.

Zobacz zdjęcia: Pożar magazynu w Rudniku nad Sanem. Dogaszanie ognia trwało do rana

Warto być strażakiem

Strażacy podziękowania udostępnili na Facebooku.

- Czy warto być strażakiem? Czy warto robić to, co się robi? Poniżej wiadomość jaką otrzymaliśmy dzisiaj. Niezmiernie miło czytać takie słowa. Życzymy dużo zdrowia i zapraszamy z dzieciakami do nas na odwiedziny – odpowiedzieli strażacy.

Poważne utrudnienia na kolei. Pociągi opóźnione
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE