MIELEC: Strzelali z wiatrówki do przechodniów! Policja ujawniła przy nich narkotyk

2021-05-17 14:40
Wiatrówka
Autor: Bru-nO / CC0 / pixabay.com

Strzelali z wiatrówki do przechodniów, wpadli z narkotykami! Trzech mężczyzn zatrzymanych w sprawie postrzelenia z broni pneumatycznej 50-letniego mieszkańca Mielca, usłyszało zarzuty. Dwóch z nich odpowie za przestępstwa narkotykowe, trzeci za narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Zatrzymani mężczyźni strzelali z wiatrówki do przechodniów! W ubiegłym tygodniu, mieleccy kryminalni realizowali sprawę dotyczącą narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 50-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna został zraniony strzałem z broni pneumatycznej 10 maja, na Al. Niepodległości w Mielcu. Do sprawy zatrzymano trzech mieszkańców Mielca, dwóch 21-latków i  36-latka.

CZYTAJ TAKŻE: Kilkadziesiąt złotych za koszyczek truskawek! Jakie są ceny warzyw i owoców? [LISTA, ZDJĘCIA]

Policja ujawniła przy nich narkotyku

Podczas zatrzymania, policjanci w odzieży 21-letniego mężczyzny znaleźli substancje odurzające. W samochodzie, którym poruszał się 36-latek funkcjonariusze zabezpieczyli trzy jednostki broni pneumatycznej, a w jego mieszkaniu duże ilości marihuany, amfetaminy, a także tabletki ekstazy i LSD.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że z broni należącej do 36-latka, w mieszkaniu, do puszek strzelał jego 21-letni znajomy. Jeden ze śrutów zranił 50-letniego przechodnia.

Drogowskazy o: teoriach spiskowych wokół nas. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
ESKA Dowozi w Rzeszowie! Codziennie dowozimy Wam darmową szamę! 
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE