MIELEC: Strzelali z wiatrówki do przechodniów! Policja ujawniła przy nich narkotyk

2021-05-17 14:40
Wiatrówka
Autor: Bru-nO / CC0 / pixabay.com

Strzelali z wiatrówki do przechodniów, wpadli z narkotykami! Trzech mężczyzn zatrzymanych w sprawie postrzelenia z broni pneumatycznej 50-letniego mieszkańca Mielca, usłyszało zarzuty. Dwóch z nich odpowie za przestępstwa narkotykowe, trzeci za narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Zatrzymani mężczyźni strzelali z wiatrówki do przechodniów! W ubiegłym tygodniu, mieleccy kryminalni realizowali sprawę dotyczącą narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 50-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna został zraniony strzałem z broni pneumatycznej 10 maja, na Al. Niepodległości w Mielcu. Do sprawy zatrzymano trzech mieszkańców Mielca, dwóch 21-latków i  36-latka.

CZYTAJ TAKŻE: Kilkadziesiąt złotych za koszyczek truskawek! Jakie są ceny warzyw i owoców? [LISTA, ZDJĘCIA]

Policja ujawniła przy nich narkotyku

Podczas zatrzymania, policjanci w odzieży 21-letniego mężczyzny znaleźli substancje odurzające. W samochodzie, którym poruszał się 36-latek funkcjonariusze zabezpieczyli trzy jednostki broni pneumatycznej, a w jego mieszkaniu duże ilości marihuany, amfetaminy, a także tabletki ekstazy i LSD.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że z broni należącej do 36-latka, w mieszkaniu, do puszek strzelał jego 21-letni znajomy. Jeden ze śrutów zranił 50-letniego przechodnia.

Drogowskazy o: teoriach spiskowych wokół nas. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
ESKA Dowozi w Rzeszowie! Codziennie dowozimy Wam darmową szamę! 
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE