MIELEC: Seryjny włamywacz w rękach policji. 23-latek podejrzany jest o kilkanaście włamań do piwnic

2021-04-22 12:35
MIELEC: Seryjny włamywcz w rękach policji. 23-latek podejrzany jest o kilkanaście włamań
Autor: pixabay

Seryjny włamywacz w rękach policji. 23-latek z Mielca pod osłoną nocy włamywał się do piwnic i wykradał z nich głównie elektronarzędzia. Włamań dokonywał od października zeszłego roku. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono część przedmiotów, pochodzących z kradzieży. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Do włamań na terenie Mielca dochodziło od października 2020 do marca tego roku. Złodziej grasował głównie na osiedlach: Smoczka i Dziubków. To tu w nocy włamywał się do piwnic, z których wykradał elektronarzędzia i inne przedmioty, które później mógł sprzedać.

- Mężczyzna został zatrzymany, a w mieszkaniu, w którym przebywał. Policjanci podczas przeszukania znaleźli i odzyskali część przedmiotów, które pochodziły z kradzieży. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzuty włamania i usiłowania włamania do łącznie kilkunastu piwnic - informują mieleccy mundurowi.

W sprawie trwają dalsze czynności. Jednak złodziej przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za przestępstwo włamania polskie prawo przewiduję karę pozbawienia wolności do 10 lat.

Kwietniowa Rzeszowska Masa Krytyczna indywidualnie!
Sonda
Czy nauczanie hybrydowe to dobre rozwiązanie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE